Letný tábor v areáli kúpaliska Margita -Ilona v Leviciach

14.02.2018

Poďte s nami zažiť opäť SUPER LETO 2018....tešia sa opäť na Vás Natália, Kajka, Stanka, Stelka, Arika, Simonka, Dominik, Boris, Ľubo......v areáli termálneho kúpaliska Margita-Ilona v Leviciach (viac na https://www.margita-ilona.sk/).

Tábor je určený pre deti a mládež vo veku od 8 do 14 rokov. 


  • Program:

  • denné kúpanie - zábava vo vode s vodnými hrami ako napr. súboj Titanov, plaveckú štafetu či útok na nebeskú bránu ale aj na spontánne bláznenie sa,
  • zábavné poobedia a večery- diskomaratón, kino pod hviezdami, Margita hľadá talent, indiánsky večer, karneval, táborová olympiáda, výtvarné súťaže, body-paiting, samozrejme táborák, športové vyžitie ( v areáli sú 3 športové ihriská, detské ihrisko, stolný tenis, stolný futbal...),
  • zážitkový večer s ukážkami práce polície spojený s ukážkami profesionálnych cvičených psíkov,
  • aktívnou súčasťou programu budú aj worshopy o predchádzania rôznych foriem násilia, šikanovania a prevencie ohrozenia rôznymi závislosťami,
  • jazdy na koníkoch a štvorkolkách.

Termíny:


  1. termín - 1- 7. 7.2018

    2.     termín - 7-13. 7.2018

Stravovanie: formou plnej penzie , pitný režim.


Ubytovanie: V chatkách. Areál poskytuje ubytovanie v 4-miestnych chatkách apartmánoveho typu.

Cena 7-dňového pobytu:

-v 4- miestnych chatkách so spoločným sociálnym zariadením -  135 EUR

-v 6 miestnej chatke so sociálnym zariadením 153 EUR 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s celodennou stravou , pitný režim, kompletný program, vstupy na kúpaliská, skúsení pedag. dozor, táboroví animátori, zdravotná starostlivosť, materiál na športovú a záujmovú činnosť, ceny do súťaží, DPH.

Zľava: pre stálych klientov, sponzorov, prispievateľov 2 % z dane- 5EUR.

Doprava: individuálna, alebo autobus. Odchod bude v prvý deň nástupu o 9,00 hod. z autobusovej zastávky na hlavnej stanici nástupište č.1 v Čadci. Plánovaný príchod detí bude v deň príchodu okolo 15,00 hod na uvedených stanovištiach. Doplatok za autobusovú dopravu je 20 EUR. V prípade individuálnej dopravy je príchod detí na stanovište v deň nástupu do 16,00 hod. a v deň odchodu o 13,00 hod.

Organizátor: CPM - Centrum prevencie mládeže, J.Kollára 2457, o.z. Čadca

Viac informácií Vám radi poskytneme na tel. č.:0908 499 210, Mgr. Marcela Voreková, alebo Mgr.Dominika Oravcová tel: 0948942 030, alebo  na e:maile: cpmcadca@gmail.com.


V prípade záujmu je potrebné sa tel. kontaktovať o voľných miestach najneskôr do 30.3.2018, pretože počet detí je limitovaný .